אוקטופוס – שירותי החברה

מיום הקמתה חברת OCTOPUS הציבה מטרה מרכזית אחת – לספק פתרונות בית חכם לכלל לקוחותיה וזאת תוך הקפדה על התאמה אישית ומלאה לכל צורך ולכל מטרה. לכל אורך שנות פעילותה, שמה החברה דגש על איתור פתרונות מתקדמים, איכותיים בכל הנוגע לבית החכם שלכם ולהנגיש אותם עבורכם בצורה פשוטה וקלה. כדי לממש זאת, החברה עובדת עם מיטב המוצרים והיצרנים בתחום.

פעילויות החברה והשירותים השונים

צוות החברה שואף לספק את מיטב השירותים והאפשרויות עבור בתים חכמים – ולו רק כדי לתת מענה לדרישות המתקדמות ביותר ולאפשר התאמה אישית לצרכים של כל אחד ואחת. אנו מכירים לעומק את מאפייניו של הבית החכם ולכן באפשרותנו להתאים עבורכם את הפתרון המושלם, במיוחד בכל הנוגע לאודיו וידאו, שליטה ובקרה, חשמל חכם, רשתות מחשבים, אזעקות, מצלמות אבטחה, טלפוניה, ובקרות כניסה.

שירותי ליווי וייעוץ

אנו שואפים לספק מענה רחב, מקצה לקצה למגוון רחב של צרכים. לכן מלבד מעטפת של שירותים אנו גם מספקים שירותי ליווי וייעוץ לכל אורך התהליך. המומחים שלנו יאפיינו את הצרכים שלכם לעומקם ובכך נתאים עבורכם את הפתרונות הנכונים לכם ביותר, החל משלב התכנון והפקת תכניות העבודה, דרך שלבי הפיקוח בשטח, ועד לשלב התקנת והתמעה ועד למסירת הפרויקט.

למה אנחנו?

  • בזכות הוותק – אנו פועלים במרץ בתחום מתן פתרונות בית חכם משנת 2008.
  • שירות – החברה מקפידה על שירות מהיר, נקי ואיכותי ועל מתן יחס אישי.
  • נוחות ושימושיות – אנו מעמידים לרשותכם את מיטב הטכנולוגיות בתחום.
  • איכות – כל המוצרים שלנו מגיעים היישר מהחברות המובילות ביותר בעולם.
  • ניסיון – צוות החברה מתמחה בהתקנת הציוד ברמה הגבוה ביותר.
  • מקצועיות – העובדים הנם בעלי הכשרה מקצועית, כמו גם ידע עדכני ומתחדש.
  • התמחות – בעזרת ההתמחות שלנו בתשתיות חשמל חכם, אודיו וידאו ומתח נמוך, תוכלו ליהנות מהפתרונות המתקדמים ביותר שיותאמו לנכס שלכם באופן ממוקד.

מוצרי בית חכם בסטנדרט חדש של איכות

כדי למנוע מכם התרוצצות מיותרת, אנו מרכזים עבורכם את כל השירותים תחת קורת גג אחת – מוצרי בית חכם, שירותי התקנה, ליווי והדרכה וכן עבודות שיפוץ במסגרת הפרויקט בהתאם לאופיו ולמידת מורכבותו. המוצרים עמם אנו עובדים מאופיינים באיכות בלתי מתפשרת ובסטנדרטים גבוהים במיוחד. כל המוצרים שלנו כוללים את מיטב הטכנולוגיה בתחום דינמי ומתפתח זה.

אנו מזמינים אתכם למצוא מגוון פתרונות חכמים, העונים על הצרכים שלכם במדויק. צרו עמנו קשר ונשמח ללוות אתכם שלב אחר שלב בדרככם ליהנות מכל היתרונות של טכנולוגיה חכמה בבית או בבית העסק שלכם!